Aktuálně

Domácí utkání ŽBL dne 24.11. odloženo !!!!

Z důvodu nemoci a zranění karlovarských hráček bylo utkání ŽBL mezi domácí Lokomotivou a Sokolem Hradec Králové přeloženo na 6.12. v 17:30

10.kolo ŽBL - páteční domácí zápas s Hradcem

V dalším pokračování extraligové soutěže žen, čeká na náš tým na palubovce haly MS KV Arény v pátečním podvečeru od 17:30 hod jeden z adeptů na stupně vítězů - celek Lvice Hradec Králové

V zápase se Slovankou jsme si body nezasloužili

V 9.kole ŽBL jsme v domácím utkání se Slovankou Mladá Boleslav doufali v zisk dvou bodů, ale předvedeným výkonem jsme si je nezasloužili a tak jsme nakonec po závěrečném klaksonu klopili hlavy po vysoké porážce.

V pátek je svátek, ale také domácí extraligové utkání žen se Slovankou Mladá Boleslav

V pátek 17.listopadu je sice státní svátek, ale po reprezentační přestávce se také rozjíždí ŽBL a náš tým v hale míčových sportů KV Arény přivítá o hodinu později než jsme zvyklí, tedy od 18:30 hod celek Slovanky Mladá Boleslav.

Turnaj U10 v Kraslicích a šmoulinky doma

V neděli 5.11. měly napilno naše družstva přípravek.

Katastrofická první čtvrtina a bylo po zápase se Slávií

Úvodní čtvrtina domácího utkání 8.kola ŽBL s týmem BLK Slavia Praha se našemu extraligového ženskému celku velmi slušně řečeno vůbec nepovedla a tak o výsledku zápasu bylo vlastně za 10 minut rozhodnuto.

Páteční podvečer bude patřit domácímu klání se Slávií

V 8.kole ŽBL přivítáme na domácí palubovce haly MS KV Arény v pátek 27.října od 17:30 hod silný tým BLK Slavie Praha.