Nevyrovnaný výkon a hodně chyb vedlo nakonec k porážce na Slovance.

12. 3. 2018 ( komentářů)
Foto: Nevyrovnaný výkon a hodně chyb vedlo nakonec k porážce na Slovance.

V Mladé Boleslavi se chtěl v pátečním utkání ŽBL náš extraligový tým žen pokusit zdramatizovat boj o sedmou příčku tabulky, jenže v poměrně vyrovnaném zápase se to nepovedlo.

Slovanka MB-BA K. Vary09.03.2018 18:3081:68(20:17 36:30 58:46)

První polovina zápasu sice ukazovala, že zápas bude hodně bojovný a vyrovnaný, ale také to, že na naší straně je více zbytečných chyb a domácí tým Slovanky je na zápas po taktické stránce lépe připravený. Což gradovalo ve třetí čtvrtině utkání, kdy jsme opět několika chybami (celkem jich náš tým údajně dohromady nastřádal neuvěřitelných 29 !!!) dovolili Slovance odskočit na desetibodový rozdíl a i přes snahu ve zbytku zápasu, bylo stažení tohoto náskoku tentorkáte nedostižitelné. 

Nedá se nic dělat, do konce základní části extraligy zbývají ještě dvě kola, ve kterých nejprve ve středu 14.března odcestujeme na první zápas do Hradce Králové, kde nás čeká od 18-ti hod silný celek Lvic a v sobotu 17.března v posledním utkání základní části přivítáme na domácí palubovce od 17:30 hod tým Technic Brno. Nicméně výsledky těchto zápasů již nemohou změnit skutečnost, že díky naší porážce na Slovance a také díky porážce Trutnova v Brně, obsadí náš celek v základní části tabulkové osmé místo, což značí opět postup do play-off a v jeho čtvrtfinálové sérii po třetí za sebou měření sil s extraligovým fenoménem poslední doby - týmem ZVVZ USK Praha.  

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací