Úspěšný víkend Lokotky

19. 3. 2018 ( komentářů)

Uplynulý víkend sehrály týmy našeho klubu 7 utkání a hned v 6-ti byly úspěšné !!!

BA K. Vary-Technic Brno 100:73(22:19 46:44 74:58)

Výsledek posledního utkání základní části ŽBL letošní sezóny nemohl na konečném postavení našeho týmu v tabulce ženské extraligy již nic změnit, a tak chtěl celek trenérky Marcely Kramer odehrát tento zápas hlavně jako poslední přípravu před čtvrtfinálovou sérií play-off s USK Praha - tedy s maximálním nasazením, zlepšením pohybu a aktivitě zejména na útočné polovině, snížením počtu nevynucených ztrát a samozřejmě chtěl také vyhrát a tím si zvednout seběvědomí před "vele" těžkými souboji s jasným opětovným favoritem na titul. Bohužel, zejména první polovina utkání se našemu týmu zrovna moc nevydařila a tak hostující celek Techniku držel s naším krok, což mělo za následek důrazný poločasový pohovor. Jestli to bylo důrazným pohovorem nebo něčím jiným nevíme, každopádně ve zbývajících dvou čtvrtinách náš tým přeci jen přidal na obranném důrazu a protože mu zůstal střelecký apetit z první poloviny, dovedl utkání do nakonec výrazného vítězného konce, završeného první vystřílenou stovkou.

V dalších víkendových zápasech potěšily výkony i výsledky mládežnické týmy našeho klubu když :

mladší minižákyně U11 v druhém kole kvalifikace o postup na NF MR ČR porazily nejprve DBaK Plzeň 46:23 a poté BK Klatovy 57:40,

starší minižákyně U13 v prvním kole kvalifikace o postup na NF MR ČR porazily nejprve DBaK Plzeň 40:32 a poté BK Klatovy 51:28

a oba týmy stejně jako jejich kolegyně - minižákyně U12 drží postupové příčky !

Jediný tým, který o uplynulém víkendu nebodoval na 100% tak byly jen ligové starší žákyně U15, které si sice v prvním utkání poradily jasně s družstvem BK Říčany 58:36, ale pak již nestačily na BK Strakonice 40:64. Přesto pochvala pro všechny !!!