I poslední tým minižákyň, tentokrát kategorie U13 postoupil na NF ČR

9. 4. 2018 ( komentářů)
Foto: I poslední tým minižákyň, tentokrát kategorie U13 postoupil na NF ČR

O uplynulém víkendu zkompletovaly zbylé dva týmy kategorie minižákyň našeho klubu - U11 a U13 postupový cíl a po vítězstvích v nadstavbových částech soutěží postoupily na NF ČR !!!

Zatímco mladší minižákyně kategorie U12 potvrdily svůj postup na Národní Finále České republiky (neboly mezi 12 nejlepších týmů ČR) z nadstavbové části soutěže již před týdnem, bojovaly jejich vrstevnice v minižákovských kategoriích U11 a U13 o postupovou jistotu v uplynulém víkendu a také jim se zadařilo a zkompletovaly tak úspěšnou jízdu těchto našich týmů - velká gratulace !!!

Rozhodující zápasy : 

U11 - BK Klatovy - BK Lokomotiva Karlovy Vary 49:50

U13 - DBaK Plzeň -  BK Lokomotiva Karlovy Vary 14:35

 

V tuto chvíli je tedy jasné, že nejmladší mnižákyně U11 odehrají vrchol letošní sezóny a budou bojovat s dalšími 12-ti postupujícími nejlepšími týmy z ČR na Národním Finále České republiky od 20. do 22.dubna konaném v Litoměřicích, mladší minižákyně U12 od 27. do 29.dubna v Klatovech a starší minižákyně U13 pak od 4. do 6.května v Ostravě - držíme palce. 

 

 

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací