Tým minižákyň U12

30. 4. 2018 ( komentářů)
Foto: Tým minižákyň U12

Sezónu zakončili naše minižákyně U12 na NF ČR v Klatovech a z 16-ti účastníků nakonec vybojovaly 9-té místo.

Po jasném vítězství nad týmem OSK Olomouc 87:28, přišla na náš tým slabší chvilka a bohužel v druhém utkání skupiny B podlehly svěřenkyně trenéra Veselého 41:47 družstvu BSK Jičín a protože ve třetím zápase nedokázaly děvčata udolat jednoho z hlavních favoritů na mediale - celek HB Praha (nakonec 2.místo) - porážka 69:44  znamenala, že na naše hráčky čekaly nakonec jen boje ve skupině o 9 až 12-té místo. Ve kterých již nezaváhaly a postupně zdolaly 78:46 Slovan Litoměřice a 54:47 BŠ Praha a z Klatov si odvezly konečné "trochu smutné" 9-té místo.

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací