Z NF ČR v Ostravě si minižačky U13 vezou 5-té místo

7. 5. 2018 ( komentářů)
Foto: Z NF ČR v Ostravě si minižačky  U13 vezou 5-té místo

Finálový turnaj - neboli Národní Finále ČR kategorie starších minižákyň U13 proběhl uplynulý prodloužený víkend v Ostravě za účasti 12-ti nejlepších týmů republiky i s naší účastí a a holky si nevedly rozhodně špatně.

Po vysokém vítězství nad Strakonicemi přišlo v základní skupině "C" druhé utkání s týmem Sparty a v něm hodně hořká porážka o jediný bod, když se tým Sparty dostal do vedení až 30 sekund před koncem zápasu a naše hráčky již nestačily skóre opět otočit ve svůj prospěch, což sice značilo druhé místo ve skupině a postup do čtvrtfinále - bohužel také jistotu, že ve čtvrtfinále narazíme na největšího favorita mistrovství - Hradec Králové (nakonec suveréní mistr ČR). Ve čtvrtfinálovém utkání se pak projevily herní i fyzické dispozice hráček z Hradce a také bohužel náš tentokráte ustrašený výkon, což značilo vysoké vítězství týmu Hradce Králové a tím i posun našeho týmu do bojů o 5-té až 8-mé místo (o to více v tuto chvíli mrzela krutá porážka se Spartou, která se na náš úkor nakonec dostala až do finále turnaje .....). Nicméně naše děvčata zvedla hlavu a v dalších bojích dokázala porazit nejprve tým Jičína a na závěr družstvo Litoměřic a tím pádem se umístila na konečném velmi slušném 5-tém místě ve společnosti nejlepších týmů ČR své věkové kategorie.  

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací