Ženy skončily na turnaji v Trutnově na 3. místě

23. 9. 2018 (zdroj: text i foto: Web Loko Trutnov, komentářů)

Od pátku do neděle se naše ženské áčko zúčastnilo tradičně výborně obsazeného turnaje v Trutnově

Zápasy ve skupině:

KS AZS AJP Gorzów Wlkp. - BS DSK Basketball Nymburk KV 64:80 (14:13, 32:30, 47:62)

Body: Wels 21, Chomenčuk 15, Hošková 12, Mircová, Krejzová a Krakovičová 7, Sklenářová 6, Stehlíková 4, Prytz 1

Rozhodčí: Vondráček, Znamínko, Scholze. Fauly: 23:23, TH: 23/18 - 24/18, trojky: 4:4

BS DSK Basketball Nymburk KV - Sokol Nilfisk Hradec Králové 74:77 (7:15, 34:41, 48:54)

Body: Wels 17, Stehlíková 16, Huňková a Bittar 9, Hošková a Krejzová 7, Chomenčuk a Prytz 4, Sklenářová 1

Rozhodčí: Vondráček, Záruba, Znamínko. Fauly: 30:26, TH: 22/16 - 44/31, trojky: 10:4.

Za bouřlivého povzbuzování hradeckých fanoušků vedl tým trenérky Ptáčkové (bez zraněných hráček Kulichové, Klaudové-za svobodna Ovsíkové, Minarovičové) po pěti minutách 0:10 a ve 24. minutě o 14 bodů 34:48. Přesto měl zápas velmi dramatickou koncovku. Nymburk po trojce trutnovské rodačky a odchovankyně Romany Stehlíkové otočil skóre na 64:61 pět minut před koncem. Napínavý finiš nakonec zvládly lépe hradecké lvice.

Zápas o 3. místo:

Loko Trutnov - BS DSK Basketball Nymburk KV 69:83

Body: Wels 16, Chomenčuk 14, Stehlíková 10, Krakovičová 8,  Mircová 7, Huňková 6,   Krejzová 6 , Dvořáková 6, Sklenářová 4,  Prytz 4, Hošková 2

V turnaji zvítězil slovenský Ružomberok, když ve finále porazil v dramatickém utkání Sokol Nilfisk Hradec Králové těsně 62:61.