Začala druhá část přípravy

29. 8. 2017 ( komentářů)
Foto: Začala druhá část přípravy

Po pilování zejména neoblíbené "fyzičky" v Sedlčanech, Kožlanech či Tachově začala tento týden v domácím prostředí druhá část přípravy na blížící se novou sezónu.

Od pondělí v hale MS KV Arény a domácí hale Lokomotivy začaly vedle mladého extraligového týmu žen pod vedením trenéra Tomáše Pavelky drilovat zejména již basketbalové dovednosti a taktiku také ostatní týmy klubu kategorií minižákyň, žákyň a kadetek se svými hlavními trenéry Tomášem Veselým, Janou Trollerovou, Radovanem Friedelem, Martinou Němečkovou a jejich asistenty.

 

Extraligové ženy začnou přípravu na začátek nové sezóny prokládat přátelskými zápasy v pátek 1.září, kdy odjíždí do sousedního Německa na palubovku bundesligového týmu Chemnitz Catz, 6.září sehrají další přípravný zápas v Praze s Basket Žabiny Brno, na domácí palubovce se představí nejprve v rámci velmi zajímavě obsazeného mezinárodního turnaje 8. až 10.září (účast potvrdily partnerská BA Sparta Praha, bundesligový SV Halle Lions a účastnici EuroCupu - švédský Basket Umea a DSK Basketbal Nymburk, pozvánku a rozlosování přineseme v dalších článcích) a přípravu završí tradičně odvetou s Chemnitz Catz 13.září, po níž se fanoušci mohou těšit již na úvodní utkání extraligy ve středu 20.září proti týmu Nymburka.

 

Mládežnické týmy pak čekají před zahájením soutěží přípravné zápasy jak na domácím hřišti - např. tento pátek a sobotu utkání týmů U12, U15, U17 nebo příští víkend U13 a U14 (soupeři jim budou družstva Ústí, Nuslí,....) nebo odehrají turnaje v Kožlanech. Prvním mládežnických týmem, který zahájí novou sezónu 2017/2018 bude družstvo ligových starších žákyň U15, jenž se 15. a 16.září utká v domácím prostředí se soupeři z Pelhřimova a Strakonic.  

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací