S KP nakonec prohra o dva body

8. 10. 2018 ( komentářů)
Foto: S KP nakonec prohra o dva body

V druhém utkání ŽBL se postavil náš tým na palubovce sportovní haly v Nymburce loňskému druhému týmu extraligy KP Brno.

DSK Basketball Nymburk-KV -KP Brno (75:77)(20:20 38:41 62:65)

Od počátku utkání byl brněnský tým vždy o kousek vepředu, ale naše hráčky jej nenechaly odskočit na výraznější rozdíl a tak se vyrovnané utkání rozhodovalo až v úplném závěru, kdy 3 minuty před koncem byly hráčky KP ve vedení 74:77 a po sérii pokusů na obou stranách přibyl na skóre bohužel jen jeden úspěšný trestný hod na naší straně, což značilo konečnou výhru hostujícího celku o pouhé dva body. Nicméně v rychlém sledu nastávajících dalších utkání extraligy není čas na dlouhé hořekování, poněvadž již ve středu čeká náš tým utkání na palubovce SBŠ Ostrava, kde bychom měli jako favorit urvat vítězství a pak se rychle soustředit na sobotní domácí utkání v K.Varech, kde nám bude soupeřem silný celek Hradce Králové.   

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací