Vítězství v Ostravě a v sobotu ve Varech proti silnému Hradci

11. 10. 2018 ( komentářů)
Foto: Vítězství v Ostravě a v sobotu ve Varech proti silnému Hradci

Ve 3.kole ŽBL si dojel náš tým do Ostravy pro předpokládané vítězství a v sobotu se můžeme v hale míčových sportů KV Arény těšit v nezvyklém čase od 14:00 hod na utkání s týmem Hradce Králové.

SBŠ Ostrava-DSK Basketball Nymburk-KV (68:84)(11:25 31:46 46:66)

Středeční utkání v Ostravě zahájil náš společný celek bez nachlazené Romany Stehlíkové dle očekávání a již na konci první čtvrtiny vedl nad snaživým týmem Ostravy rozdílem 14-ti bodů. I proto rozložil ve zbytku utkání trenér Kurucz čas téměř rovnoměrně mezi všechny hráčky a dovolil si zkoušet různé herní varianty a tak byl nakonec rozdíl ve skóre mezi týmy téměř stejný jako po první čtvrtině. Nejvýrazněji střelecky se v utkání prosadila rozehrávačka Chloe Wells, která za necelých odehraných 17-náct minut dokázala soupeři "nastřílet" 28 bodů.

Po rychlém oddechu čeká náš společný tým v dalším sledu sobotní utkání na palubovce haly míčových sportů KV Arény, kdy od 14-ti hodin uvítáme v loňské sezóně 4-tý tým extraligové tabulky - družstvo Sokola Hradce Králové a určitě můžeme čekat hodně zajímavý zápas - srdečně zveme.

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací