V bojovném utkání 8.kola ŽBL udolal náš společný tým v Nymburku Žabiny a posunul se na druhou příčku extraligové tabulky

5. 11. 2018 ( komentářů)

Sobotní utkání proti týmu Žabiny Brno bylo podle předpokladů hodně těžké a většinu času vyrovnané, ale nakonec s vítězným koncem pro náš společný tým.

DSK Basketball Nymburk-KV-Žabiny Brno03.11.2018 17:0083:77(27:18 42:42 68:64)

Po vítězné první čtvrtině, dokázal hostující tým zejména díky přesné střelbě za tři body vyrovnat a tak se v polovině utkání šlo do kabin za vyrovnaného stavu 42:42 a diváci mohli vidět zajímavý a bojovný basketbal. V podobném duchu pokračoval zápas i ve třetí a čtvrté čtvrtině, jen s rozdílem, že se našemu společnému týmu podařilo v závěrečném dějství odskočit až na rozdíl 10-ti bodů a dovézt utkání do vítězného konce, které značí posun na druhé místo extraligové tabulky v prozatimní části soutěže.

Body: Wells 23 (8 asistencí, 5 zisků), Huňková 13 (3 trojky), Stehlíková 11 (z pole 5/4, 7 doskoků), Krakovičová a Chomenčuk 10, Sklenářová 7, Krejzová 5, Hošková 4 - Záplatová 15, Dudášová 14, Malečková a Matuzonyté 11, Stoupalová a Křivánková 8, Webb 6 (11 doskoků), Vacková 3, Adamcová 1, střelba za 2 body: 47/24:31/16, trojky: 22/7:23/7, TH: 15/14:28/24, doskoky: 26:38, asistence: 15:7, ztráty: 9:16, zisky: 9:4, fauly: 22:17, čtvrtiny: 27:18, 15:24, 26:22, 15:13

Nyní čeká náš společný tým před reprezentační přestávkou ještě v rychlém sledu středeční utkání EuroCup poháru na palubovce velmi kvalitního maďatského týmu Atomerömü KSC Szekszárd a páteční zápas 9.kola ŽBL ve Strakonicích s místním U19 Chance.