První prohra v Eurocupu a před reprezentační přestávkou ještě v pátek do Strakonic

8. 11. 2018 ( komentářů)

KSC Szekszard - maďarský tým účastník skupiny "H" se stal prvním přemožitelem našeho společného týmu v poháru EuroCup a po boji si odváží náš společný tým porážku 72:65.

Naprosto vyrovnané utkání rozhodl nástup domácího týmu v počátku závěrečné čtvrtiny, na který i přes snahu nedokázaly hráčky našeho společného týmu již odpovědět.

Před 14-ti denní reprezentační přestávku ještě odehraje v pátek od 20:00 hod náš společný tým utkání 9.kola ŽBL, když nastoupí na palubovce prozatím posledního týmu U19 Chance Strakonice a i přes nabitý program a absenci zraněných hráček Krejzové a Mircové (obě již nenastoupily v pohárovém utkání), by měl náš společný tým potvrdit roli favorita a přivézt ze Strakonic oba body.