Zápasový program tohoto týdne

5. 12. 2018 ( komentářů)
Foto: Zápasový program tohoto týdne

Od středy až do neděle je roztažený zápasový program našich týmů.

Společný ženský tým BS DSK BASKETBALL NYMBURK-KV čeká dvě náročná utkání a to nejen protože se utká s těžkými soupeři, ale také protože hned 4 hráčky základní rotace jsou ve stavu zraněných !!!  Ve středu se utká v Nymburku od 19-ti hod v pokračování EuroCup poháru s týmem Celje a v sobotu od 13-ti hod pak v pokračování nejvyšší domácí soutěže s týmem BLK Slavia Praha. 

Mládežnická družstva zahájí svoje utkání ve čtvrtek, kdy tým starších minižákyň U13 čeká od 16:30 a 18:30 hod předhrávka s BSK Tatran Kraslice. V pátek pak bude čekat na ligové U14-ky od 17:00 hod dohrávka s celkem BK Klatovy a u obou soubojů půjde o udržení prvních míst v tabulce. V sobotu čeká na ligové starší žákyně U15 od 14:30 hod utkání s týmem Tygři Praha a v neděli je čeká od 10:00 hod další pražský tým - tentokráte HB Praha. Zápasový kolotoč zakončí nedělním turnajem v Plzni mladší minižákyně U11. Všem držíme palce a nezapomeňte přijít fandit. 

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací