V neděli na poslední basketbalové utkání letošního kalendářního roku

11. 12. 2018 ( komentářů)
Foto: V neděli na poslední basketbalové utkání letošního kalendářního roku

14:00 hod - hala míčových sportů KV Arény, to je čas a místo letošního posledního basketbalového utkání extraligy žen letošního kalendářního roku.

DSK Basketball Nymburk KV-Teamstore Brno16.12.2018 14:00

Po čtvrtečním utkání EuroCup poháru s vedoucím týmem skupiny F - maďarským Atomerömü KSC Szekszárd, čeká na náš společný tým poslední utkání ŽBL v letošním roce, když v neděli od 14-ti hodin narazí v hale míčových sportů KV Arény na brněnský Teamstore. Přestože budou mít hráčky po těžkém zápase jen dva dny na regeneraci, budou v tomto utkání favoritem a měly by hostující tým, který si v dosavadní části extraligy prozatím připsal jedno vítězství a devět porážek při normální "konstalaci hvězd" porazit. Zveme proto všechny fandy basketbalu aby si přišli užít dobrý basketbal,  zafandit, zhlédnout vedle stálic týmu i nové posily, trochu si oddechnout od vánočního shonu a třeba vyhrát v tipovací soutěži zajímavé ceny našich partnerů - těšíme se na Vás.

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací