1.ročník mezinárodního lázeňského basketbalového turnaje žen již v tomto prodlouženém víkendu

5. 9. 2017 ( komentářů)
Foto: 1.ročník mezinárodního lázeňského basketbalového turnaje žen již v tomto prodlouženém víkendu

Herní basketbalová příprava našeho mladého extraligového týmu žen nabrala dech a od pátku do neděle se mohou fanoušci dobrého ženského basketbalu těšit na první domácí přípravné zápasy v rámci 1.ročníku mezinárodního lázeňského basketbalového turnaje žen.

Ještě než se rozběhne turnajový kolotoč jehož účastníky budou dále mimo našeho týmu a partnerské BA Sparty Praha, velmi kvalitní celky Basketball Nymburk (účastník EuroCupu), bundesligový Halle Lions a švédská Basket Umea (další účastník Eurocupu), sehrálo naše družstvo již první přípravný zápas v pátečním večeru na palubovce německého Chemnitz Cats, kde jsme byli domácímu týmu prošpikovanému hráčkami z mnoha zemí vyrovnaným soupeřem až do poslední čtvrtiny a i přes konečnou porážku 82:64 lze utkání hodnotit relativně kladně i v návaznosti na skutečnosti, že k zápasu jsme přijeli z plné přípravy, né ještě plně kompletní a velkou minutáž dostávaly samozřejmě všechny hráčky. Před začátkem turnaje ještě sehrajeme ve středu 6.září další přípravné utkání a to v Praze s ligovým Basket Žabiny Brno. Pak se již můžeme od pátku 8.září do neděle10.září těšit v hale MS KV Arény na avizované domácí zápasy 1.ročníku mezinárodního lázeňského basketbalového turnaje žen a přípravu v domácím prostředí zakončíme ve středu 13.září, kdy od 17:30 hod sehrajeme odvetu s Chemnitz Cats.

1.ROČNIK MEZINÁRODNÍHO LÁZENSKÉHO BASKETBALOVÉHO TURNAJE ŽEN 8.-10.9.2017
HALA MÍČOVÝCH SPORTŮ KV ARENA KARLOVY VARY
ROZLOSOVÁNÍ

PÁTEK 8.9.
BA SPARTA - BA KARLOVY VARY
18:00
BASKETBALL NYMBURK - BASKET UMEA
20:00

SOBOTA 9.9.
BA KARLOVY VARY- BASKETBALL NYMBURK
10:30
BASKET UMEA - HALLE LIONS
12:30
BASKETBALL NYMBURK - BA SPARTA
14:30
HALLE LIONS - BA KARLOVY VARY
16:30

NEDĚLE 10.9.
HALLE LIONS - BA SPARTA
10:00
BASKET UMEA - BA KARLOVY VARY
12:00

BASKETBALL NYMBURK - HALE LIONS
14:00

  

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací