Co nás čeká tento víkend ?

30. 1. 2019 ( komentářů)

V ŽBL míříme do Trutnova, starší žákyně U15 do Prahy a Č.Budějovic a doma jen starší mnižákyně.U13.

Loko Trutnov-BS DSK Basketball Nymburk-KV02.02.2019 17:30

Společný tým žen čeká v sobotním podvečeru od 17:30 hod další extraligové utkání a to konkrétně na palubovce Lokomotivy Trutnov, která v letošní sezóně překvapuje nejen solidní hrou, ale i výsledky. Přestože jsme domácí celek před 14-ti dny dokázaly ve čtvrtfinále Českého poháru nakonec porazit o 22 bodů, byly našemu týmu trutnovské hráčky vyrovnaným soupeřem celé tři čtvrtiny utkání a jednoduchý zápas nečeká náš tým určitě ani v sobotu.

Basketbalová škola - Tygři Praha-BK Loko K. Vary02.02.2019 14:00
Tigers Č. Budějovice-BK Loko K. Vary03.02.2019 09:00

Ligové starší žákyně U15 čeká o víkendu cestování do Prahy a Českých Budějovic, kde se utkají s momentálně prvním a druhým týmem tabulky a jejich poměrně nekompletní celek čeká hodně těžká zkouška.

BK Loko K. Vary-BK Klatovy (MS) 2.2.2019 10+12:00

Družstvo starších minižákyn U13 odehraje v domácím prostředí v sobotu dvoj utkání s týmem Klatov již jako jistý vítěz základní části soutěže a v utkáních proto dostanou notnou minutáž všechny hráčky širšího týmu a zápasy budou určitě sloužit jako příprava na barážová utkání o postup na MR ČR.