Hořká porážka v Trutnově a zápasy mládežnic

4. 2. 2019 ( komentářů)
Foto: Hořká porážka v Trutnově a zápasy mládežnic

Uplynulou sobotu a neděli odehrály svoje utkání jak ženy tak starší žákyně U15 i starší minižákyně U13.

Loko Trutnov-BS DSK Basketball Nymburk-KV 82:79(21:12 40:34 53:56)

Po vítězství ve čtvrtfinále ČP se na palubovku Lokomotivy Trutnov vrátil po 14-ti dnech náš společný tým žen a i bez tří hráček základní rotace (dlouhodobě zraněné Romany Stehlíkové, ale také ústřední rozhehrávačky Chloe Wells a křídelnice Nicoly Delič) jsme doufali opět v zisk obou bodů. Bohužel opak byl nakonec pravdou a po nepříliš povedeném výkonu a infarktovém závěru, když náš tým 4,5 sekundy před koncem utkání sice vyrovnal trojkou na 79:79, ale téměř s klaksonem hodně šťastnou dalekonosnou trojkou rozhodly domácí hráčky o naší porážce, která může být v konečné bilanci před play-off nepříliš kladným činitelem. 

 

Starší žákyně U15 odjely v nekompletní sestavě na palubovky prvního a druhého týmu ligové tabulky a převedly sice hodně snahy, ale také hodně nepřesností a odvezly si tak dvě sice přijatelné porážky, nicméně také poučení, že je třeba ještě hodně zabrat a hlavně v kompletní sestavě pořádně potrénovat a posunout se výkonnostě výše.

Basketbalová škola - Tygři Praha-BK Loko K. Vary 77:51(12:8 37:24 62:34)
Tigers Č. Budějovice-

BK Loko  K. Vary 82:60 (26:16,56:27,64:24)

 

Již jisté vítězky základní dlouhodobé části soutěže starších minižákyň náš tým U13 v sobotu v domácím prostředí narazil na druhý tým tabulky BK Klatovy a po vítězství v prvním zápase 38:29, ve druhém již bez dvou opor (odjely pomoct týmu nekompletnímu týmu U15) odešel poražen 21:37.

 

 

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací