Pozvánka na ligu a další víkendové zápasy

6. 2. 2019 ( komentářů)
Foto: Pozvánka na ligu a další víkendové zápasy

V sobotu 9.března nás čeká po delší době další domácí utkání ženské extraligy.

BS DSK Basketball Nymburk-KV -Slovanka Mladá Boleslav

V 18.kole ŽBL narazí náš společný tým od 15-ti hod na palubovce haly míčových sportů KV Arény na momentálně osmý tým extraligové tabulky - Slovanku Mladá Boleslav. Celek z města automobilů jsme v prvním vzájemném utkání udolali až po boji 52:57 a i díky značné momentální marodce a né zrovna povedeným výkonům v posledních třech zápasech, nečeká náš tým rozhodně jednoduché utkání. I proto bychom rádi pozvali co největší počet fandů, kteří doufáme poženou náš tým k důležitému vítězství.

 

V dalších víkendových utkání nastoupí naše ligové kadetky U17, které stejně jako tým žen "B", když v sobotu zajíždějí do Plzně, kde je čekají od 18-ti resp. od 14-ti hod boje s domácími celky DBaK a zatímco kadetky potřebují nutně bodovat, aby postoupily do klidnějších tabulkových vod, ženy "B" si případným vítězstvím posílý pozici vedoucího celku soutěže.

V neděli pak čeká na tým mladších žákyň U14 v hale Lokomotivy od 10-ti hod souboj s celkem BS Tygři Praha a bude to souboj o průběžnou první příčku extraligové soutěže !!!

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací