První vrchol letošní ženské basketbalové sezóny již tento víkend

6. 3. 2019 ( komentářů)
Foto: První vrchol letošní ženské basketbalové sezóny již tento víkend

Tuto sobotu a neděli si určitě udělejte odpoledne a večer čas, čeká nás Final4 Českého poháru žen !!!

BLK Slavia Praha, Sokol Nilfisk Hradec Králové, KP Brno a náš společný tým BS DSK Basketball Nymburk-KV to jsou účastníci letošního Final4 ČP žen, kteří v sobotu 9.března v hale míčových sportů KV Arény rozehrají semifinálová klání, když od 15:00 hod na sebe v prvním zápase narazí loňský druhý tým ČP a pátý tým extraligové tabulky Sokol Nilfisk Hradec Králové a sedmý celek letošního ročníku ŽBL BLK Slavia Praha. Od 17:30 hod pak bude soupeřem našeho společného týmu loňský vítěz ČP a druhý tým letošního ročníku ŽBL KP Brno. Zatímco mírným favoritem dle kurzů sázkových kanceláří je  v prvním semifinále i přes dvě vítězství Slávie v zájemných extraligových utkáních družstvo Hradce Králové (1,65:2,28), ve druhém semifinále věří sázkaři víc brněnskému KP než našemu společnému týmu (1,7:2,19), nicméně očekávají se vyrovnané bitvy, ve kterých se na palubovce objeví hned několik stávajících, budoucích či minulých reprezentantek ČR a také plejáda zahraničních hráček se zkušenostmi s reprezentací svých zemí nebo účastí v WNBA a evropských pohárech. 

Nedělní odpoledne 10.března zahájí od 15-ti hod poražené semifinálové týmy bojem o bronzovou pohárovou příčku a od 17:30 hod uvidíme vyvrcholení Final4 ČP zápas o zlaté medaile a pohár pro vítěze.

Prostě můžeme se my i Vy těšit na výborný a dramatický ženský basketbal, ve kterém doufáme požene plná hala domácích fandů náš společný tým nejprve k finálovému klání a pak třeba i k získu poháru pro vítězný tým smile.  

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací