Hořká porážka na úvod play-off

14. 3. 2019 ( komentářů)
Foto: Hořká porážka na úvod play-off

V prvním čtvrtfinálovém utkání play-off ŽBL byl Hradec nakonec šťastnější.

BS DSK Basketball Nymburk-KV-Sokol Nilfisk H. Králové (67:69)(10:21 26:28 44:47)

Úvodní čtvrtina zápasu se našemu společnému týmu vůbec nepovedla a hradecké Lvice šly až do 11-ti bodového vedení. S přibívajícím časem však náš společný tým zlepšil většinu činností a utkání dostalo hodně vyrovnaný ráz, který probíhal vlastně až do konce utkání, ve kterém však šťastnou střelou v poslední sekundě zápasu rozhodla hradecká pivotka Bura o vítězstvího svého týmu v prvním extraligovém utkání čtvrtfinále play-off. Další zápas této série se hraje již v sobotu od 16-ti hod v Hradci Králové a náš společný tým se určitě pokusí sérii vyrovnat.

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací