Hradec jsme ani na potřetí nepřetlačili.

21. 3. 2019 ( komentářů)
Foto: Hradec jsme ani na potřetí nepřetlačili.

Ani ve třetím zápase čtvrtfinálové série play-off ŽBL jsme na Hradec nestačili a tak sezóna 2018/2019 končí pro náš společný tým žen.

BS DSK Basketball Nymburk-KV-Sokol Nilfisk H. Králové(71:76)(18:28 39:48 58:59)

Již v 9 minutě utkání se zranila "náhradnice" na pozici rozehrávačky Nikolina Delic a hradecké Lvice si vytvořily až desetibodvý náskok do poloviny utkání. To byly asi nejzákladnější informace první části čtvrtfinálového boje play-off. Přesto ve druhé části zvedl náš společný tým hlavu a ještě do konce třetí čtvrtiny náskok téměř vymazal. V poslední čtvrtce se hrálo zejména z naší strany vabank a ještě pár sekund před koncem mohly naše hráčky utkání vyrovnat a poslat jej do prodloužení. To se bohužel nepodařilo a tak letošní extraligová sezóna končí pro náš společný tým i díky velikému počtu zranění v průběhu a zejména na konci sezóny, trochu dříve než se čekalo .....cry

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Cookies používáme k ukládání vašeho nastavení a preferencí a analýze návštěvnosti našich stránek. Svůj souhlas udělujete Spolku BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY.

Spravovat cookies