Na NF ČR U13 bereme 4-té místo.

13. 5. 2019 ( komentářů)
Foto: Na NF ČR U13 bereme 4-té místo.

Nakonec sice hezká, ale také trochu smutná bramborová medaile.

V základní skupině Národního finále ČR starších minižákyň U13 podala naše děvčata v prvním zápase z týmem Strakonic velmi dobrý výkon a odnesla si z něj 14-ti bodové vítězství. Do druhého utkání proti týmu Tygřic Praha vstupoval náš tým s vědomím, že pro postup do čtvrtfinále si může díky předchozímu vítězství strakonických hráček nad tygřicemi dovolit i prohru o osm bodů. V utkáním plném nasazení, ale také nervozity a chyb, sice nakonec náš tým prohrál, avšak jen o dva body a tak se mohl radovat z postupu do čtvrtfinále, kde jej čekal celek Žabiny Brno. Ve čtvrtfinálovém klání byl svěřenkyně trenérky Trollerové a Brantla přes trochu rozháraný průběh zápasu lepším týmem a díky 7-mi bodovému vítězství si zajistil postup mezi nejlepší 4 týmy - tedy do semifinále, ve kterém je čekalo družstvo HB Praha. Zápas, který provázelo z obou stran velké nasazení, ale také viditelný úbytek sil z předchozích bojů a tím i plno faulů a chyb, byl až do konce velmi vyrovnaný. Bohužel nakonec se z 4 bodové výhry radovaly hráčky HB a  naše děvčata tedy v posledním zápase nastoupovala v boji o 3-4-té místo proti domácímu celku Levhartice Chomutov. Zápas o bronzové medaile opět probíhal ve vysokém a vyrovnaném tempu, v první části zápasu v mírném vedení domácích. Bohužel zejména z důvodu "trochu úzkoprsnému vedení rozhodčími", byl první poločas často rozkouskován až neuvěřitelným počtem faulů (téměř 50 !!! za poločas), které ovšem upřímně vycházely minimálně z 50%  z naší tzv. hloupé "ruční" obrany. Přestože se našim děvčatům ve třetí čtvrtině podařilo necelé dvě minutě před jejím koncem otočit vedení na chvíli na svojí stranu, díky "rozjásaným" chybám ve zbytku čtvrtiny si jej vzaly však chomutovské hráčky zpět a v závěrečné už se jej od našeho týmu nenechaly vzít a mohly se radovat z třetího místa. Na naše děvčata tak nakonec zbyla sice hezká, ale také trochu smutná bramborová medaile. Přesto je 4-té místo úspěchem a gratulace. 

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Cookies používáme k ukládání vašeho nastavení a preferencí a analýze návštěvnosti našich stránek. Svůj souhlas udělujete Spolku BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY.

Spravovat cookies