U15 i U19 STÁLE BEZ JEDINÉ PROHRY!

22. 2. 2022 ( komentářů)

Uplynulý víkend přinesl hned 3 utkání, kdy juniorky U19 vyjížděly do Kožlan k zápasu s DBaK a starší žákyně U15 hostily týmy DBaK a Klatov.

V sobotu si obě družstva zapsala jasné výhry nad stejnými celky, když U19tky po takřka vyrovnaném prvním poločase začaly lépe pracovat na obranné polovině a z Kožlan si tak přivezly výhru 80:57…
Starší žákyně měly na rozdíl od juniorek trochu "snazší práci” a zapsaly si další výhru na domácí palubovce o 60 bodů. (95:35) I tak by se ale v zápase dalo najít pár chyb, naopak velkým plusem lze hodnotit, že holky si začaly více přihrávat a méně driblovat…

Nedělní soupeř byl však trochu jiných kvalit a po celých 40 minut se hrálo naprosto vyrovnané utkání. I přes neskutečné množství neproměněných košů naše děvčata nakonec dokázala udržet nejmenší možný náskok a vyhrála rozdílem jednoho bodu 52:51.
Práce na lepším zakončování, soustředěnost při něm a proměňování jasných pozic z podkoše je určitě v nejbližší době náš cíl.

Všem holkám U19 i U15 děkujeme a gratulujeme k prvním místům v tabulce!