Tak už nám to začíná

15. 9. 2023 ( komentářů)
Foto: Tak už nám to začíná

O nadcházejícím víkendu se nám rozjedou první utkání nové sezóny.

Sobotní čas 11:00 hod bude v domácí hale Lokomotivy startovací pro první zápas našich týmů v nové sezóně 2023/2024, ale zejména jako startovací čas pro utkání nově utvořeného mladého týmu děvčat (tvořeného zejména hráčkami ligových juniorek a kadetek) pro naše týmy v nové soutěži 2.ligy žen. Soupeřem našeho týmu bude "béčko" ženské extraligové Slovanky - přesně tedy Slovanka Roudnice Zápas se měl hrát dle rozpisu soutěže v Roudnici, ale z důvodu rekonstrukce roudnické haly se kluby dohodly na změně pořadatelství a proto si dovolujeme pozvat všechny fandy dívčího a ženského basketbalu na toto utkání do naší haly na Jízdárenské.

Zbývající utkání nadcházejícího víkendu, které měly sehrát mladší ligové žačky na palubovkách v Plzni a Strakonicích, byly z důvodu onemocnění velké části hráček našeho týmu po návratu z přípravného turnaje v Kladně odloženy na pozdější termíny a tak si na další zápasy našich týmů musíme počkat na příští týden, kdy ligové juniorky odjíždějí na první zápasy do Prahy a starší žákyně v lize u 15 budou doma hostit družstva Strakonic a Českých Budějovic.

 

 

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Cookies používáme k ukládání vašeho nastavení a preferencí a analýze návštěvnosti našich stránek. Svůj souhlas udělujete Spolku BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY.

Spravovat cookies