Katastrofická první čtvrtina a bylo po zápase se Slávií

29. 10. 2017 ( komentářů)

Úvodní čtvrtina domácího utkání 8.kola ŽBL s týmem BLK Slavia Praha se našemu extraligového ženskému celku velmi slušně řečeno vůbec nepovedla a tak o výsledku zápasu bylo vlastně za 10 minut rozhodnuto.

BA K. Vary-BLK Slavia Praha27.10.2017 17:30(46:94)

(5:44 22:60 40:80)

Jediný koš ze hry a tři trestné hody - to byla hrozivá střelecká bilance našeho týmu v úvodní čtvrtině, no pokud se k tomu naopak přidalo 44 bodů !!! ze strany pražské Slávie, bylo jasné, že v tomto utkání je o jeho vítězi vlastně rozhodnuto. Našemu družstvu se nedařilo vůbec nic - systém hry téměř žádný, neuveřitelné množství ztrát, chabá obranná činnost, téměř bez doskoku, prostě zápas "blbec" a zkušený tým Slávie toho samozřejmě využil téměř na 100 %. V další části utkání sice již rozdíl ve skóre nerostl, naše hráčky zvedly trochu hledí, více bojovaly, ale na změnu vývoje zápasu to rozhodně nestačilo a tak hostující družstvo Slávie, mohlo v klidu prostřídat celou lavičku a dovedlo utkání k jasnému vítězství.

Závěrem snad jen dodat, že celý náš tým obdržel velké varování a pro další utkání, které odehraje díky reprezentační přestávce opět na domácí palubovce až v pátek 17.listopadu (od 18:30 hod se Slovankou Mladá Boleslav), má o čem přemýšlet a hlavně na čem pracovat. Přesto není třeba hlavy zatím klopit, vždyť do konce základní části extraligy zbývá ještě 2 třetiny utkání a právě nastávající zápas se Slovankou může náš tým katapultovat k lepším zítřkům ....