10.kolo ŽBL - páteční domácí zápas s Hradcem

22. 11. 2017 ( komentářů)
Foto: 10.kolo ŽBL - páteční domácí zápas s Hradcem

V dalším pokračování extraligové soutěže žen, čeká na náš tým na palubovce haly MS KV Arény v pátečním podvečeru od 17:30 hod jeden z adeptů na stupně vítězů - celek Lvice Hradec Králové

BA K. Vary-Sokol Nilfisk H. Králové24.11.2017 17:30

Velmi těžký zápas čeká náš tým žen v 10.kole ŽBL a to nejen proto, že soupeřem nám bude loni stříbrné a i letos velmi dobře hrající družstvo z Hradce Králové, ale také proto, že naše "komanda" zrovna neprochází nejlepším obdobím ať už z hlediska formy a výkonů, tak z hlediska zdravotního. Přesto věříme, že v pátečním zápase odehrají naše hráčky lepší basketbal než zejména v posledních dvou utkáních a favorizovaným "Lvicím" budou třeba více než důstojným soupeřem. To ovšem znamená pokrýt útočnou sílu hradeckého týmů postavenou na rychlém protiútoku a střelbě z tříbodového území a vypořádat se z nepříjemnou agresivní osobní obranou, kterou například dokázal v posledním utkání, kdy s neporaženým USK Praha sehrál v prozatimní části extraligy nejvyrovnanější zápas a podlehl mu jen 63:81. 

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Cookies používáme k ukládání vašeho nastavení a preferencí a analýze návštěvnosti našich stránek. Svůj souhlas udělujete Spolku BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY.

Spravovat cookies