V Brně jsme utekli

4. 12. 2017 ( komentářů)
Foto: V Brně jsme utekli

Nedělní utkání 11.kola ŽBL dovedlo náš extraligový tým žen na palubovku týmu TECHNIC Brno a po špatné první polovině si náš tým zlepšeným výkonem ve druhé části zápasu nakonec došel pro důležité dva body.

Technic Brno - BA K. Vary 03.12.2017 17:00 72:78 (25:13 40:28 51:54)

Po třech minutách utkání, kdy byl stav na ukazateli vyrovnaný 8:8 se zdálo, že přeci jen projev našeho týmu jde nahoru. Avšak zejména díky následné špatné obraně i pomalému a tak trochu bezzubému útoku jsme posadili bojovný domácí tým "na koně" a ten toho využil k odskočení až na poločasový 12-ti bodový rozdíl a vše vypadalo, že naše mizérie posledního období bude bohužel pokračovat. Jenže poločasová přestávka jako by nalila "čerstvou krev do žil" našich hráček a hlavně díky střeleckému obrození Dominky Pohunkové (nakonec 28 bodů!!!) a zlepšenému výkonu i ostatních hráček se začal vývoj utkání pomalu otáčet a do začátku závěrečné čtvrtiny šel náš tým s tříbodovým vedením, které dokázal i nervozním konci udržet a tak si z Brna vezeme důležité dva body za vítězství. Vedle Dominky, která se v efektivitě utkání dostala až na výborné hodnocení +41 si po nemoci připsala slušných 15 bodů kapitánka Dana Kušlitová, 12 bodů Aneta Zuzáková, po 6-ti bodech příspěly Karolína Malečková a Anna Rosecká, 5 bodů a 17 doskoků !!! nasbírala Kateřina Rokošová, 4 body přidala Veronika Skokánková a 2 body Simona Sklenářová. Nebodovali tentokrát Adéla Drahokoupilová a Krystína Vighová, přesto je třeba pochválit všechny hráčky určitě za to, že nehodily po nepovedené polovině "flintu do žita" a zvýšenou bojovností na palubovce i podporou z lavičky udolovaly výhru, která sice nebyla uchvatná, ale o to více důležitá. 

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Cookies používáme k ukládání vašeho nastavení a preferencí a analýze návštěvnosti našich stránek. Svůj souhlas udělujete Spolku BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY.

Spravovat cookies