V Trutnově dobrý výkon + vítězství a play-off zase o něco blíže

29. 1. 2018 ( komentářů)
Foto: V Trutnově dobrý výkon + vítězství a play-off zase o něco blíže

V pátečním večerním utkání 17.kola ŽBL narazil náš extraligový tým žen na částečně obměněný tým Lokomotivy Trutnov a po velmi dobrém výkonu si odvezl z horké palubovky týmu z Krkonoš důležité vítězství.

Loko Trutnov-BA K. Vary26.01.2018 18:3059:74

(15:27 27:42 40:61

Již několik dnů před začátkem pátečního utkání bylo jasné, že pokud chceme i nadále přemýšlet o účasti v play-off, musí náš celek na horké půdě Lokomotivy Trutnov zvítězit minimálním rozdílem 6-ti bodů a výše (což se nám historicky ještě nepodařilo-prozatím jen dvě vítězství vždy o dva body !!!) a také, že domácí Lokomotiva - které jde také o postup do play-off, před tímto zápasem doplnila tým o dvě nové hráčky ze Spojených Států na pozici 2 a 4 - Perkins + Bethel a ještě o hostující pivotku z brněnských Žabin Terezu Vitulovou. Sečteno-podtrženo, čekal se hodně obtížný zápas, který ovšem náš tým zvládl minimálně na známku 2 (možná i  1-). Od počátku utkání byly naše hráčky aktivnější, agresivnější a také bodově úspěšnější, což jim přineslo nejprve 12-ti bodové vedení na konci první a 15-ti bodové vedení na konci druhé čtvrtině. No a protože ani ve třetí a čtvrté čtvrtině nenašel domácí tým účinnou proti zbraň na náš místy i velmi líbivý výkon, mohla si dovolit trenérka Kramer protočit na hřišti celou lavičku a přesto jsme si odvezli vysoké 15-ti bodové vítězství. 

 

BK Loko Trutnov - BA Karlovy Vary 59:74 (15:27, 27:42, 40:61). Body: Perkins 19, Vacková 12, Bethel 11, Kozumplíková 9, Králová 3, Rylichová a Patočková 2, Vymazalová 1 - Kušlitová 18, Pohunková a Webb 15, Rokošová 9, Malečková 8, Zuzáková 6, Jindrová 3. Rozhodčí: Jeřáb, Lukeš, Scholze. Fauly: 18:20. TH: 20/11 - 12/7. Trojky: 4:3. Technické chyby: 0:1 (26. lavička hostí). Diváci: 220.

Na další pokračování utkání nejvyšší ženské basketbalové soutěže si nyní musíme 14 dnů počkat z důvodu reprezentační přestávky (kvalifikace o ME), což nám snad dovolí léčit zdravotní problémy některých našich klíčových hráček a připravit se na sérii těžkých utkání, kterou zahájíme v pátek 16.února na domácím hřišti proti týmu BASKET ŽABINY BRNO. 

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací