Nabitý týden

1. 4. 2019 ( komentářů)
Foto: Nabitý týden

Hodně nabitý zápasový týden čeká naše týmy.

Nejprve se mladší minižákyně U12 již pondělí od 16-ti hodin pokusí potvrdit vítězstvím nad týmem DBaK Plzeň před závěrečným kvalifikačním kolem postup mezi nejlepším 12 týmů na Národní finále ČR! V případě této výhry bude pro náš tým závěrečné kolo kvalifikace v sobotu v Klatovech již jen poslední herní přípravou před boji s nejlepšími v Ostravě.

Hodně náročný týden čeká tým extraligových mladších žákyň U14, když ve středu od 16:15 v domácím prostředí narazí na tým Litoměřic, ve čtvrtek je čeká od 17:15 hod dohrávka na půdě DBaK Plzeň a o víkendu pak cesty do Prahy - v sobotu ve 14:30 proti BŠ Tygři a v neděli také od 14:30 závěrečné utkání proti BA Spartě. V případě tří vítězství z těchto čtyřech zápasů by si naše mladší žákyně zajistily postup na finálový turnaj MR ČR!

Ligové kadetky U17 stejně jako jejich mladší kolegyně míří o víkendu do Prahy, když v sobotu od 14 hod nastoupí na palubovce Slovanky a v neděli od 11 hod pak na hřišti Sokola Nusle a výhry by je mohly posunout mimo barážovou past.

Ženy "B" v sobotu na palubovce haly Lokomotivy narazí od 14:30 na tým BSK Tatran Kraslice.

Všem držíme palce a těšíme se na Vaší podporu - díky. 

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací