Tento týden nás čeká především Národní finále ČR minižákyň U11, ale také utkání dalších týmů.

23. 4. 2019 ( komentářů)
Foto: Tento týden nás čeká především Národní finále ČR minižákyň U11, ale také utkání dalších týmů.

Tento týden nás čeká především Národní finále ČR minižákyň U11, ale také utkání ligových kadetek U17, starších minižákyň U13 a žen "B".

Od pátku do neděle proběhne v halách Lokomotivy na Jízdárenské a hale míčových sportů KV Arény svátek minibasketbalu - tedy konkrétně Národní finále ČR nejmladších minižákyň U11 a nás samozřejmě těší, že mezi 12-náct nejlepších týmů ČR této kategorie se probojoval i tým našich děvčat. Los jim přisoudil ve skupině "D" těžké soupeře a to konkrétně Sokol Nilfisk Hradec Králové se kterým se děvčata utkají v pátek od 10:50 hod v hale Lokomotivy a družstvo OSK Olomouc, které jim bude soupeřem jen o necelé tři hodiny později - přesně od 14:40 hod. V případě, že se náš celek umístí na první nebo druhém místě tabulky skupiny, čekajího v sobotu utkání play-off, při umístění na třetím místě pak zápasy ve skupině o 9-té až 12-té místo. V neděli pak bude Národní finále zakončeno zápasy o konečné umístěnní a ve 14 hodin se očekává v hale míčových sportů KV Arény závěrečné vyhlášení výsledků. Samozřejmě budeme našim slečnám držet palce a doufáme, že je za vítěstvím požene vždy plná hala fanoušků - předem moc díky. Průběžné informace a výsledky Národního finále naleznete na našich webových stránkách - https://www.bklokomotiva.cz/minibasketbal-u11.html a také na facebooku.

Ligové kadetky U17 sehrají tento týden dvě závěrečná utkání, když ve středu je čeká od 16:30 hod v Praze tým Sokol Nusle a v neděli v domácím prostředí od 16:00 hod tým Sokol Kladno a pokusí se odrazit ze spodku tabulky.

Starší minižákyně U13 si vybojovaly v kvalifikaci postup na Národní finále ČR (10-12.5.2019 v Chomutově) své kategorie již předminulý víkend, ale v sobotu je čekají v Plzni ještě poslední zápasy kvalifikace, když se od 11:30 utkají s týmem BK Klatovy a od 14:00 hod s DBaK Plzeň a tak trenéři mohou tyto zápasy pojmout již jako přípravu na vyvrcholení sezóny.

Závěrečný zápas čeká také tým žen "B", které odjíždějí v sobotu do Klatov a v případě vítězství nad domácím BK si zajistí po roce opět vítězství v Západočeském přeboru.

 

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací