NF ČR U12 - mladší minižákyně

6. 5. 2019 ( komentářů)
Foto: NF ČR U12 - mladší minižákyně

Z NF ČR mladších minižákyň U12 v Ostravě si veze náš tým minižákyň 12-té místo

Ráz účinkování našeho celku na NF bohužel ovlivnilo hned první utkání s pořádně "narostlým" družstvem USK Praha, ve kterém se v úvodu naše děvčata zalekla o hodně vyšších hráček soupeře a nedokázala se pořádně "rozběhnout", což na pražský tým nestačilo. Bohužel ani v dalších zápasech NF se přes snahu nepodařilo "stroj" našeho týmu rozjet na nejvyšší obrátky a tak si z Ostravy vezeme konečné 12-té místo a poučení, že pro zařazení mezi úplnou špičku, musíme ještě přidat a hlavně odehrát co nejvíce těžkých utkání. Přesto není účinkování na NF rozhodně úplným zklamáním a je rozhodně na čem pro příští sezóny stavět. Celkovým vítězem NF se nakonec stal tým Hradce Králové a na dalších medailových místech se umístily družstva Ostravy a Sadské.

Veškeré výsledky a informace o NF naleznete na http://mcr.sbsostrava.cz/ 

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací