Další slušný hrací víkend za námi a jaký bude příští ?

4. 11. 2019 ( komentářů)
Foto: Další slušný hrací víkend za námi a jaký bude příští ?

Až na ligové kadetky byly naše týmy uplynulou sobotu a neděli úspěšné.

Víkendový program zahájily v sobotu dopoledne ženy "B", které v Západočeské lize v domácím prostředí nakonec doslova vydřely vítězství nad týmem Slavoj Tachov 48:43 a drží druhou příčku soutěže. 

Mladší minižákyně U12 v dalších domácích sobotních zápasech s soupeřkami DbaK Plzeň nezaváhaly a vyprovodily svoje protihráčky hodně jednoznačně 73:24 a 86:31 a bez ztráty kytičky vedou svojí soutěž.

Ligové mladší žákyně U14 byly ve víkendové "dvojičce" proti BCM Sokolov stejně úspěšné jako jejich mladší spoluhráčky a bez problémů zvítězily jak v sobotu v Sokolově 37:74, tak v neděli ve Varech 75:20 a posunuly se momentálně na první místo svojí ligové skupiny.

Jediný tým, který bohužel nedokázal o víkendu dosáhnout na vítězství tak byl nakonec celek ligových kadetek U17, který opět v hodně nekompletní sestavě (doplněný o snaživé hráčky U14) v sobotu vůbec nestačil na vedoucí družstvo soutěže BS Tygři Praha 30:99 a v neděli již ve vyrovnanějším klání podlehl dalšímu pražskému celku HB Praha 37:45 a začíná si komplikovat situaci v soutěži.

 

Nadcházející víkend bude v domácím prostředí určen jen pro děvčata starších minižákyň U13 "B", které svedou v sobotu boje s týmem Toužimi, zatímco jejich spoluhráčky s družstva U13 "A" odjíždí na palubovku družstva BK Klatovy. Venkovní utkání čekají také na ligové žákyně U15, které se budou snažit potvrdit v sobotu roli favorita ve Strakonicíh a v neděli pak oplatit porážku týmu DBaK Plzeň - všem držíme palce. 

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací