Jak se nám dařilo a co nás čeká

25. 11. 2019 ( komentářů)
Foto: Jak se nám dařilo a co nás čeká

Právě proběhlý víkend přinesl utkání našich třech týmů a jak hrály :

Starší žákyně U15 si v důležitých ligových zápasech v Praze připsaly dvě vítězství, když nejprve v sobotu poměrně jasně porazily poslední tým HB Praha 46:70 a v neděli si nakonec dokázaly v nepoměrně dramatičtějším zápase poradit s domácí Slovankou 42:50 a díky tomu drží před posledními utkáními základní části soutěže 4-té místo tabulky zaručující postup do extraligové nadstavby laughing!!!

Starší minižákyně U13 "B" odjely získávat další herní zkušenosti v sobotu dopoledne na palubovku týmu DbaK Plzeň a zatímco v prvním zápase byla domácí děvčata z Plzně dominantní 72:34, ve druhém již naše hráčky "kousaly" daleko více a odešly poraženy až po boji 58:50 embarassed!!! 

Posledním týmem, který uplynulý víkend zasáhl do bojů, byly nejmladší minižákyně U11, které se na domácím hřišti v dalším ze soutěžních miniturnajů utkaly s družstvy Jiskry Aš a Thermie Karlovy Vary a odnesly si domů vítězství 80:4 a 36:28 - i když důležitější než vítězství je v této věkové kategorii hlavně možnost sehrát další a další zápasy - nicméně samozřejmě také gratulace wink !!!

 

Nastávající sobotu a neděli tentokráte čekají podstatná venkovní utkání v Praze družstva ligových kadetek U17 i ligových mladších žákyň U14. Zatímco kadetky v soubojích s týmy Nuslí a Slovanky potřebují získat vítězství aby se odlepila od spodku tabulky, mladší žákyně na Slovance a USK případnou výhrou mohou definitivně potvrdit před závěrečnými zápasy první nebo nejhůře druhé místo tabulky základní části soutěže a slavit postup do nadstavbové extraligy! Mimo těchto dvou týmů se již v průběhu týdne zapojí do zápasového kolotoče také mladší minižákyně U12, jenž se v úterý odpoledne střetnou v Sokolově s týmem chlapců BK a protože jsou oba celky prozatím bez porážky, rozdají si to kdo povede dále tabulku společné soutěže kluků i holek Západočeské oblasti. No a soutěžní domácí utkání čeká v pátečním večeru tým žen "B", když od 19:30 hod přivítají celek Jiskry Aš. Všem držíme palce foot-in-mouth !!! 

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací