12 vagonků proti rychlíku

27. 11. 2019 ( komentářů)
Foto: 12 vagonků proti rychlíku

Souboj o přední příčku v přeboru U 12 se nezvykle konal v úterý, během našeho tréninkového času.

 Holky byly zdravě nabuzené a natěšené na kvalitního soupeře. Na začátek jsme se malinko přizpůsobili klukům ze Sokolova a místo rychlosti jsme ukazovali hektické řešení situací s míčem. Jako utržené vagónky bez lokomotivy jsme se valili halou. Lokomotiva byla na druhé straně a individuální výkon hráče s číslem 12 by snesl reprezentační dres. Holkám trvalo než zjistily, že všechny vagónky musí jet jedním směrem a spojené jedním cílem. Týmová souhra začala lépe fungovat, stejně tak jako rychlý protiútok a i díky tomu jsme vyhráli sedm z osmi čtvrtin. V druhém zápase se navíc projevila energie a kondice.

Holky až na pár okamžiků hrály jako tým a i když bychom mohli lépe doskakovat, tak dnešní výkon byl i vzhledem ke kvalitě družstva na druhé straně hřiště zatím nejpovedenější. Když 12 vagonků táhne za jeden provaz, jsou součástí jedné velké lokomotivy, která bude dělat radost všem a to je to hlavní. Bavit se hrou spolu a dohromady.


BK Sokolov (žci) - BK Loko K. Vary 55:66 (12:15 23:37 37:52)
BK Sokolov (žci) - BK Loko K. Vary 30:75 (8:21 18:33 24:59)

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací