Svátky se blíží, ale moc jsme uplynulý víkend nenadělovali.

16. 12. 2019 ( komentářů)
Foto: Svátky se blíží, ale moc jsme uplynulý víkend nenadělovali.

Předposlední víkend před svátky nevyšel podle našich představ, tak doufejme, že ten poslední bude lepší.

Na vítězství dosáhly totiž jen mladší minižákyně U12, které si poradily s mix týmem Sokola Kraslice a vedou bez ztráty svojí soutěž. Ženy "B" v hodně nekompletní sestavě prohrály v Toužimi a klesly na druhé místo neúplné tabulky Západočeské ligy. Kadetky U17 se sice v neděli k vítězství blížily, ale nakonec odešly v souboji s celkem Kralup poraženy a po sobotní porážce s družstvem Kladna okupují úplný spodek tabulky a potřebují pořádně zabrat. Mladší žákyně U14 nestačily v posledním utkání základní části ligy na vedoucí celek Chomutova a to bohužel společně s naší organizační chybou a díky "přáním jednoho ještě nedávno spolupracujícího basketbalového činovníka" je stálo postup do nadstavbové extraligy.

Poslední basketbalový víkend před vánočními svátky sehrají na domácí půdě svá utkání celky starších minižákyň U13, které budou chtít v sobotu od 10 a 12 hod v zápasech se soupeřkami z DBaK Plzeň prodloužit svojí sérii prozatím bez jediné porážky a na nejmladší minižákyně U11 čekají v nedělním mini turnaji boje od 9 hod proti týmu Toužimi a od 11:30 hod proti prozatím stejně neporaženému týmu kluků BK Sokolov - všem držíme palce a přijďte zafandit.

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací