Tři vítězství a jedna prohra-to je bilance uplynulého víkendu

13. 1. 2020 ( komentářů)
Foto: Tři vítězství a jedna prohra-to je bilance uplynulého víkendu

V prvních zápasech nadstavbové extraligy starších žákyň U15 jsme se doma dočkali dvou vítězství a nejmladší minižákyně U11 si z Kraslic vezou po jedné výhře a prohře.

Po postupu z ligové skupiny "A" zahájily starší žákyně na domácí palubovce utkání v extraligové nadstavbě. V sobotním zápase hostily tým USK Praha a po zlepšeném kolektivním výkonu v druhé části zápasu si připsaly vybojované první vítězství 71:68. V nedělním pokračování - tentokráte proti týmu Slovan Litoměřice, byl náš tým celý zápas ve vedení a po závěrečném klaksonu svítilo na elektronické časomíře vítězné skóre 71:43 - gratulace smile.

Nejmladší minižákyně U11 pokračovali ve své soutěži zápasy v Kraslicích - nejprve početně nekompletní děvčata (nemoci) nestačila na neporažený tým kluků BK Sokolov a připsala si svojí druhou porážku v soutěži-vysoko 13:105, nicméně ve druhém zápase s domácím kombinovaným týmem TJ Sokol Kraslice zvedla hlavu, když ještě po třetí čtvrtině prohrávala 37:22, ale nakonec se radovala z těsného vítězství 39:40 sealed

Poslední utkání uplynulého víkendu se dohrají toto úterý, když od 15:30 a 17:15 proti sobě nastoupí naše týmy starších minižákyň U13 "A" a "B".

 

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací