Nová povinnost placení příspěvků České basketbalové federaci !!!

12. 8. 2020 ( komentářů)
Foto: Nová povinnost placení příspěvků České basketbalové federaci !!!

Všichni členové našeho klubu musejí od letošního roku platit členské příspěvky ČBF !!!

Od letošního roku bylo schváleno, že všechny hráčky, trenéři, rozhodčí a další funkcionáři našeho klubu mají povinnost platit vstupní členský poplatek i roční členský příspěvek České basketbalové federaci.
Ještě se touto změnou budou zabývat na Valné hromadě ČBF 14.9. září, tak uvidíme zda přeci jenom nedojde ještě k nějaké změně. Každopádně tato povinnost v současné chvíli platí a proto do konce srpna náš klub členské příspěvky uhradí za všechny své aktivní členy a po vyjasnění pak budeme následně vybírat od jednotlivců. 

Výši členských příspěvků naleznete zde: https://www.cbf.cz/files/235597Zjg.pdf

Další informace: https://www.cbf.cz/ostatni/clenske-prispevky.html

 

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací