První utkání v roce 2021

3. 4. 2021 ( komentářů)

První utkání v roce 2021 jsme prohráli až po 2. prodloužení. Ne není to apríl. I když vládní opatření nedovolují organizovaný sport amatérů, my jsme si cestu našli. Jen první zápas v roce 2021 nehostila naše hala na Jízdárenské, ale internet. Díky webové stránce 5na5 live jsme si naše holky U 15 mohly zahrát proti klukům z Tygrů Praha. Kdekdo by tipoval, že nás chlapci porazí velkým rozdílem, ale nebylo to tak. Vedení se střídalo rovnoměrně na obou stranách a nejedna z 5 děvčat se blýskla skvělým individuálním výkonem. V první čtvrtině jsme poměřovali sílu, pak ve druhé obratnost. Třetí byla o vědomostech pravidel i angličtiny. Čtvrtá pak o paměti pohybu. A dvě prodloužení se blížila tomu, co nám všem tolik chybí, basketbalovým dovednostem v praxi. Výsledné skóre 150:147 mluví samo za sebe. Dalo by se říct bohužel, ale holky, kluci i trenéři si to moc užili a už se nemůžou dočkat dalšího setkání. A snad i brzo na opravdové palubovce. Gratulujeme Tygrům. "Mňau". Lokotka jede dál.