VSTUP U15 DO LIGOVÉ SEZÓNY

19. 9. 2021 ( komentářů)

O tomto víkendu (18.-19.9.) měla naše děvčata kategorie U15 sehrát dvě ligová utkání. Sobotní zápas s BK Klatovy se na přání hostů přesunul na jiný termín ale neděle již byla dle rozpisu…

Vstup do nedělního utkání se vydařil dle představ a během krátké chvíle si domácí hráčky vytvořily náskok, kterým v úvodu Strakonice zaskočily. Bohužel se ale naše holky nedokázaly vypořádat s tlakem soupeře, který nás donutil občas až k absurdním ztrátám… I přes nadějný vstup do druhého poločasu a posledních pěti minut utkání, kdy naše hráčky dotahovaly náskok Strakonic, nakonec Jihočeškám podlehly 44:57.

Holky si samy sobě dokázaly, že když chtějí, tak umí bojovat, na druhou stranu nám zápas také ukázal i spoustu nedostatků, na kterých musíme dál jednoznačně pracovat.

BK LOKOMOTIVA K. VARY - BK STRAKONICE 44:57 (13:13 17:29 34:45 44:57)