KADETKY U17 VSTOUPILY DO NOVÉ SEZÓNY VÍTĚZNĚ

26. 9. 2021 ( komentářů)

I naše kadetky U17 se dočkaly začátku nové sezóny a z domácí palubovky si odnášejí hned dvě vítěztví nad pražskými celky.

V sobotním utkání proti Sokolu Nusle si naše hráčky vytvořily nepatrný náskok již v úvodu utkání, který držely po celý zápas. I přes naše zásadní chyby v obraně, kdy jsme si nedokázali navzájem pomoci, soupeř naštěstí těchto chyb nevyužil a nezvládl z nich skórovat. Domácí hráčky nakonec dotáhly zápas do vítězné koncovky a vyhrály 66:55.

Nedělní vstup do utkání proti hráčkám z Královky byl o poznání horší. V první čtvrtině jsme nebyli pozorní při zakončování a bohužel jsme nezvládali proměnit mnohdy i naproti jasné šance… Od druhého poločasu však naše holky již převzaly kontrolu nad utkáním a díky rychlému protiútoku a větší trpělivosti v postupném útoku, si odnášely i druhou výhru…
Stále nám však víkendová utkání ukázala naše nedostatky (hlavně ty obranné), na kterých musíme značně zapracovat.

Holkám patří velký dík za bojovnost a gratulace k úspěšnému vstupu do sezóny.