VÍKENDOVÁ BILANCE PRO U15 0:2, AVŠAK S VELMI BOJOVNÝM VÝKONEM

4. 10. 2021 ( komentářů)

První říjnový víkend byl pro kategorii U15 ve znamení dvou zápasů na domácí palubovce, kde jsme přivítali soupeře z hlavního města. Naše děvčata nastoupila v poněkud velmi omezené sestavě, kdy nám ze zdravotních důvodu chybělo několik hráček základní rotace…

V sobotním utkání proti týmu HB Basket Praha nám po první vyrovnané čtvrtině trochu utekly úvodní minuty čtvrtiny druhé, kdy jsme sice už zapracovali na odstupování a pomoci ze slabé strany, avšak bohužel na vyspělejší tým ani to nestačilo. Holkám nelze upřít bojovnost a snahu, která je neopustila po celý zápas…
Nakonec jsme týmu HB Basket Praha podlehli rozdílem o 13 bodů 56:69, kdy zejména dalším rozhodujícím faktorem zápasu bylo i 8 (!!!) úspěšných trojkových pokusů hostujícího družstva…

Druhý den na nás již čekal tým, který jsme trochu znali - tým z přípravného utkání na soustředění v Kožlanech - BŠ Tygři Praha.
Naše hráčky se však po hrozivém vstupu do utkání, kdy během prvních 4 minut prohrávaly 0:11, naštěstí po několika minutách vzchopily a začaly postupně hrát to, co celou dobu trénují a co hrát umí. V útočné části se holkám povedlo několik krásných akcí (obzvláště backdoorů), kterými potěšily nejenom diváky ale i své trenéry!
Avšak ani v nedělním utkání (stále v omezené sestavě) bohužel nestačily síly na soupeře a utkání nakonec skočilo celkem jednoznačným stavem 50:74 pro Tygry.

I přes fakt, že některé hráčky odehrály velkou porci minut, tak ani v nedělním utkání nechyběla bojovnost, za kterou holky zaslouží velkou pochvalu a obdiv.
Děkujeme jak hráčkám, tak našim fanouškům za hlasitou podporu v hledišti!

BK Loko Karlovy Vary : HB Basket Praha