NEVYDAŘENÝ VÍKEND PRO KADETKY U17

11. 10. 2021 ( komentářů)

Minulý víkend odjížděly naše kadetky sehrát dvě utkání na západ Čech, avšak po dvou domácích výhrách přišla "studená sprcha”.

V sobotním utkání proti plzeňskému DBaK jsme drželi krok první poločas, o čemž svědčí i výsledky obou čtvrtin (14:13 a 30:29). Ve druhém poločase jsme se poněkud přizpůsobili lehce "zběsilé” hře domácích a nedokázali jsme hrát to, co umíme a co trénujeme. Dalším rozhodujícím činitelem naší prohry bylo velké množství ztrát, kdy jsme si nedokázali vážit míče. Nakonec jsme si tedy z plzeňské palubovky odváželi prohru 54:68…
Druhý hrací den jsme nezachytili vstup do utkání a během první čtvrtiny skórovali pouze ze dvou trestných hodů… Klatovy nás překvapily dobrou obranou a výrazným tlakem na míč, na který bohužel naše holky nejsou vůbec zvyklé. I z Klatov jsme si tak odváželi druhou, jednoznačnou prohru 44:64.

Oba dva zápasy nám ukázaly naše nedostatky a chyby, na kterých musíme zapracovat v tréninku.

DBaK Plzeň : BK Loko Karlovy Vary