JEDNA PROHRA, JEDNA DRAMATICKÁ VÝHRA PRO U17

17. 11. 2021 ( komentářů)

Víkend pro naše kadetky U17 byl ve znamení "dvojičky” s týmem HB Basket Praha.

V sobotu 13.11. jsme vyjížděli na pražskou Aritmu, kde holky odehrály velmi vyrovnané utkání, no a nebýt zkratu ve čtvrté čtvrtině, možná bychom si odváželi vítězství… Na možná se ale nehraje a konečný výsledek hovořil ve prospěch domácích - 71:67.

Druhý den přinesl taktéž dramatické utkání. Narozdíl od sobotního utkání, kdy jsme v jednu chvíli měli náskok až 15 bodů, jsme tentokrát po celý zápas vedli jen na rozdíl pár košů… Ke konci utkání holky opět trošku ztratily koncentraci, hostující tým proměnil každý útok a rázem se šlo za stavu 59:59 do prodloužení, ve kterém jsme se vítězného konce dočkali právě my. Konečný výsledek nedělního krásného, avšak dramatického zápasu byl 67:62.

Nutno ještě zmínit, že hostující tým zaslouží jednoznačně obdiv, když hráčky z HB Basket dokázaly odehrát takto vyrovnané utkání pouze v sedmi (respektive v šesti) hráčkách!

HB Basket Praha : BK Lokomotiva K. Vary