U17 PROTI KLATOVŮM A DBaK

13. 12. 2021 ( komentářů)

O víkendu odehrály naše kadetky U17 jedny z posledních zápasů v roce 2021, když na domácí palubovce přivítaly družstva BK Klatovy a DBaK Plzeň

Dalo by se říci, že první poločasy proti týmu BK Klatovy nám nesvědčí ani v jedné kategorii… Neboť jak ve čtvrtečním duelu U15, tak teď v sobotním, se nám vstup do utkání naprosto nepovedl. Naše kadetky narozdíl od starších žaček sice nevyhrály, ale ve druhém poločase předvedly velmi pohledný basketbal a dokázaly tím utkání dosti zdramatizovat. I když mnozí diváci si už možná mysleli, že poločasový náskok hostů o 17 bodů (23:40) se bude jen navyšovat, naše děvčata je přesvědčila o opaku a konečné skóre sice hovořilo ve prospěch hostujícího družstva (58:61), avšak naše holky i tak zaslouží obrovskou pochvalu, že zápas nevzdaly a dokázaly si, že lze hrát vyrovnané utkání i s lídrem tabulky…

Nedělní zápas proti plzeňskému DBaK měl poněkud opačný průběh, kdy jsme dobře pracovali v prvním poločase (45:32), ale polevili jsme ve druhém hracím období… Sice nedošlo na tak dramatický zápas jako v sobotu, ale pravdou je, že konečná výhra 71:65 mohla být i o něco vyšší…
Přesto holkám gratulujeme a děkujeme za dobré basketbalové výkony.

Poděkování míří hlavně do řad fanoušků a rodičů, jelikož zejména v sobotním zápase vytvořili neskutečnou atmosféru! Moc děkujeme za podporu!

BK LOKO K. VARY : BK KLATOVY