U17 PŘIVÁŽEJÍ VÝHRU Z JABLONCE

16. 12. 2021 ( komentářů)

Poslední zápas v roce 2021 odehrály naše kadetky U17 a z Jablonce si přivážejí vítězství 51:71.

Holky zaznamenaly překvapivě dobrý vstup do utkání, když již během první čtvrtiny si vytvořily nepatrný náskok (9:15). Do poločasu se náskok navýšil na 14 bodů a mohli jsme tak klidněji nastupovat do druhého hracího období. Během třetí čtvrtiny nás trošku rozrušila technická chyba pro domácí kapitánku, chvílemi jsme se opět přizpůsobili roztržité hře Jablonce, avšak i přesto holky dokázaly dovést utkání do jasně vítězné koncovky.

Naším cílem je však stále zlepšovat rozestavení hráček jak na obranné, tak na útočné polovině…

BK Loko K. Vary : Bižuterie Jablonec n.N.