ÚSPĚŠNÝ VSTUP PRO U17

10. 1. 2022 ( komentářů)

Úspěšný vstup do nového roku si zapsaly naše kadetky U17, když porazily v prvním lednovém víkendu na domácí půdě týmy ze severu Čech.

Sobotní utkání proti Jablonci nad Nisou bylo po celý zápas vyrovnané. Na našich hráčkách byla velmi vidět skoro měsíční pauza od hraní a po celý zápas jsme nebyli schopni se dostat do zápasového tempa. Až ve třetí čtvrtině jsme získali lehké vedení, kdy se náš náskok "navýšil” na 5 bodů, což byl zároveň i nejvyšší rozdíl. Při konci čtvrté čtvrtiny se už málem schylovalo k dramatu, avšak naše kadetky naštěstí dokázaly udržet klidnou hlavu a vyhrály rozdílem jednoho koše 60:58.

Nedělní zápas proti Válečnicím Děčín měl zase úplně jiný průběh. Od úvodního rozskoku byla vidět naše dominance, i když na druhou stranu i tak jsme zaznamenali pár výkyvů, se kterými (proti takto slabšímu soupeři) nemůžeme být rozhodně spokojeni. Holky si připsaly vysoké vítězství 111:46.
Prezentovat se menším množstvím ztrát, rychlým protiútokem a důslednou obranou je zatím náš cíl do příštích utkání.

BK Loko KV : Bižuterie Jablonec n. Nisou 60:58

BK Loko KV : Válečnice Děčín  111:46