U17 VEZOU Z NUSLÍ VÝHRU

2. 3. 2022 ( komentářů)

Netradičně v úterý 1. března čekal na naše kadetky soupeř z Květnice. Překvapivě i po hektickém příjezdu, který sice mohl naše holky vystresovat, však hráčky vstoupily na palubovku s dobrou koncentrací a během první čtvrtiny doslova zaskočily soupeře. S téměř dvacetibodovým rozdílem (6:23) hned po první čtvrtině jsme vstupovali do druhé, kdy se domácí tým již "vzpamatoval” a začal se hrát vcelku pohledný basketbal na obě strany. Naše holky se konečně nebály jít do kontaktních situací, což nás velmi těší, důsledně a týmově pracovaly v obraně a k tomu všemu předvedly i pár velmi hezkých útočných akcí, do kterých lze počítat i několik dobře vyřešených rychlých protiútoků.

Díky důslednosti a poctivé práci si tak holky došly pro další výhru 51:73.
Děkujeme a přejeme si, aby nám tato pracovitost a zodpovědnost vydržela i do dalších zápasů či tréninků…