VÝSLEDKOVÝ SERVIS OD STARŠÍCH ŽÁKYŇ PO JUNIORKY

4. 4. 2022 ( komentářů)

Náročný týden mají za sebou naše kadetky U17, které po jarní pauze čekaly soupeřky z hlavního města. V úterý 22.3. se střetly s HB Basket Praha, odkud si odvezly po infarktové koncovce výhru pouze o 3 body (65:68). Hned ve čtvrtek 24.3. se představily na palubovce USK Praha, kde sice děvčata nezaznamenala dobrý vstup do utkání a poločasové skóre bylo nerozhodné (30:30). Avšak i přesto holky odjížděly s výhrou 65:74. Program kadetek pokračoval o týden později, kdy jsme přivítali na domácí půdě Sokol Nusle a opět to nebyl vůbec jednoznačný zápas. Po celé 4 čtvrtiny bylo vyrovnané skóre, atmosféra by se v hale dala "krájet" a troufáme si tvrdit, že divácky to byl snad nejatraktivnější zápas, který kdy holky sehrály. I tak jsme ale mohli slavit třetí vítězství (59:57).

O tomto víkendu sehrály dvě utkání také naše juniorky U19, které si vedly na výbornou a porazily jak Baník Most (86:46), tak i BC Slaný (69:44).

Svá předposlední utkání sehrály i starší žákyně, které podlehly na palubovce Klatov 56:66, o den později (tentokrát ne tak vysokým rozdílem) dokázaly zvítězit na půdě DBaK 57:74.