Další důležitá utkání před námi

21. 4. 2023 ( komentářů)
Foto: Další důležitá utkání před námi

Nadcházející víkend bude zejména důležitý pro ligové kadetky U17.

Minulá sobota a neděle přinesla pro náš tým v extralize starších žákyň U15 dvě vítězství, když děvčata dokázala porazit v domácím prostředí nejprve tým Strakonic a posléze i pražskou Slovanku a obsadila tak konečné 6-té místo v tabulce extraligy - škoda jen domácí porážky z týmem Sadské a mohlo to být i na postup do finále MR ČR, ale i tak dobrý výsledek a gratulace děvčatům. Družstvo U19 ve finálové částí ligy nestačilo doma na velké favority a prohrálo s celky Ostravy i KP Brno, ale zejména zápas s Ostravou byl ze strany našeho týmu povedený a po většinu utkání i vyrovnaný. Starší minižákyně u13 si zahrály na nadregionálním turnaji v Nehvízdech a rozhodně se v soubojích s převážně klučičímy týmy nenechaly zahambit.

Nadcházející víkend čekají důležité utkání v domácím prostředí kadetky U17, jenž ve finálové části ligy přivítají nejprve v sobotu od 16-ti hodin celek Pardubic a v neděli od 10-ti hod pak team Jičína. K potvrzení postupu do bojů o účast v příštím ročníku extraligy potřebují děvčata v obou zápasech zvítězit a určitě budou potřebovat podporu všech fanoušků !!!

Na palubovkách soupeřů se představí o tomto víkendu ještě tým mladších žákyň U14, které čekají zápasy v Ústí n. Labem a Děčíně a mladší minižákyně U12, které zavítají do Tachova na utkání o kvalifikaci na MR ČR - všem držíme palce.

 

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Cookies používáme k ukládání vašeho nastavení a preferencí a analýze návštěvnosti našich stránek. Svůj souhlas udělujete Spolku BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY.

Spravovat cookies