Pokračování ŽBL - v pátek do Mladé Boleslavi

7. 3. 2018 ( komentářů)
Foto: Pokračování ŽBL - v pátek do Mladé Boleslavi

Už jen tři zápasy čekají na náš extraligový tým žen v základní části ŽBL a ten první z nich se odehraje v pátečním večeru od 18:30 hod na palubovce Slovanky Mladá Boleslav

Slovanka MB-BA K. Vary09.03.2018 18:30

Bude to zápas, který by mohl ještě v případě naší výhry zamotat boj o konečné umístění na sedmém místě extraligové tabulky. V opačném případě - tedy porážky našeho týmu bude celek trenérky Kramer již válčit o poslední postupové místo do play-off - tedy osmou příčku závěrečné tabulky. Protože v Mladé Boleslavi čeká na naše družstvo  dobře hrající celek Slovanky, který se opírá zejména o výkony čtveřice zkušených českých hráček - Harapesové, Novotné,Opočenské a Motyčákové, jenž doplňuje americká pivotmanka Middleton a v prvním vzájemném utkání si z naší palubovky odnesl výrazné vítězství - je jasné, že náš oslabený tým nečeká vůbec jednoduchý zápas a zisk obou bodů bude těžký oříšek. 

Utkání je možno mimo haly Slovanky sledovat jako vždy také prostřednictvím přímého internetového přenosu společnosti TV COM, tentokráte však i s živým komentářem.  

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací